PRÁVNÍ ABSOLVENT/KA nebo STUDENT/KA

Praha / Liberec

Máte zažitou představu o tom, že práce studenta na právním oddělení je nekonečné kopírování a zakládání do spisů, doplněné o občasné pochůzky? Tak tohle v SYNER Group a.s. nehledejte!

NÁPLŇ PRÁCE

  • účast na řešení problémů v oblasti obchodního i občanského práva
  • příprava právních dokumentů a rešerší
  • administrativní podpora členů týmu

POŽADUJEME

  • probíhající vysokoškolské studium – obor právo (právnická fakulta v ČR), 4. nebo 5. ročník studia
  • ochotu a pozitivní přístup, schopnost být týmovým hráčem
  • znalost cizích jazyků (není podmínkou)

NABÍZÍME

  • zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu

Místo výkonu práce:

Praha, Liberec

zaujala vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím strukturované CV. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Kontakt

HR Oddělení

+420 721 636 100
kariera@syner.cz