ZLATO I STŘÍBRO V BEST OF REALTY PRO SYNER

Tento týden byly na slavnostním večeru v pražském Foru Karlín vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích již 24. ročníku soutěže „Best of Realty – Nejlepší z realit“ rozhodla devítičlenná odborná porota. Z pěti desítek nominovaných si v letošním ročníku ocenění odnesly projekty napříč celou Českou republikou, dva oceněné jsou z rukou stavařů společnosti SYNER: „zlato“ získala královéhradecká centrála ČSOB, „stříbro“ obdržel pražský STAGES HOTEL Prague.

více   
]
18.11. 2022

STAVAŘINA JE TVŮRČÍ POVOLÁNÍ, SPOJUJE DESIGN, ARCHITEKTURU, FUNKČNOST A UDRŽITELNOST

Lukáš Urban je členem rodiny, která se již ve čtvrté generaci profesně věnuje stavařině. Odmala byl vedený k lásce k tomuto oborou. Ten se mu stal celoživotním koníčkem. Od roku 2009 působí ve stavební společnosti SYNER, kterou spoluzakládal jeho otec a připravuje se, aby převzal podíl na řízení a směrování firmy. Zeptali jsme se ho mino jiné na to, jaké byly jeho začátky, plány do budoucna nebo na aktuální pozici tuzemského stavebnictví.

více   
]
1.11. 2022

Stavba roku 2022: bodoval luxusní hotel, nejdelší visutý most nebo palác

Luxusní a designový Hotel Stages Prague, visutý most v Dolní Moravě nebo rekonstrukce Clam-Gallasova paláce patří mezi desítku projektů, kterým letos odborná porota udělila titul Stavba roku 2022. Ocenění v podobě křišťálového razítka putuje hned pětkrát do Prahy a právě pod Stages Hotel Prague je podepsaná jako zhotovitel stavební společnost SYNER.

více   
]
14.10. 2022

AUTOBUSY MĚSTSKÉ HROMADNÉ DOPRAVY V MLADÉ BOLESLAVI BUDOU JEZDIT NA BIOPLYN Z ODPADU

V průmyslové zóně Plazy v Mladé Boleslavi od loňského listopadu vyrůstá moderní areál ekologického zpracování odpadu. Společnost COMPAG MLADÁ BOLESLAV s. r. o. zde bude zpracovávat zbytky jídel ze škol, restaurací, prošlé potraviny a bio odpad z celého regionu. Ten se v nové technologii bioplynové stanice přemění na biometan, který pak bude využívat v čerpací stanici bioCNG. Výsledný bioplyn zde budou tankovat autobusy městské hromadné dopravy i odpadové vozy. Bioplyn tak nahradí nejen naftu, ale i potřebu ruského plynu, jehož dodávky do Evropy jsou v současné době nejisté.

více   
]
16.9. 2022

V Ivančicích vyroste domov pro víc než 90 seniorů

Nové ubytování až pro 92 seniorů vznikne v příštích měsících v Ivančicích na Brněnsku. Stavba zařízení určeného zejména pro špatně pohyblivé lidi začala 30. srpna slavnostním poklepáním na symbolický základní kámen a vyjde na 162 milionů korun. V provozu má být od listopadu 2023. Investorem komplexu je společnost Benevita, stavbu zrealizuje SYNER, na projektu se ale podílí i město Ivančice a Jihomoravský kraj.

více   
]
30.8. 2022

PRVNÍ ČÁST POLYGONU BMW JDE DO FINÁLE. OTVÍRAT MÁ V PŘÍŠTÍM ROCE

Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova, v němž se budou testovat nová auta, se blíží a pokračuje dle plánu.

více   
]
18.7. 2022