SYNER film 2024

(Video)

více   
]
1.7. 2024

Hokej bez ledu, jen s virtuální přilbou. Česká firma trénuje hvězdy NHL

Obří české sportovní úspěchy – poté co tuzemský startup Sense Arena s tréninky ve virtuální realitě dobyl NHL, podepsal smlouvu i s tenisovou ATP Tour. Teď je oficiálním partnerem obou soutěží.

více   
]
24.5. 2024

STAVEBNÍ SPOLEČNOST SYNER PRONIKLA DO SEGMENTU HYBRIDNÍCH STAVEB. STALA SE LICENCOVANÝM PARTNEREM CREE PRO ČESKOU REPUBLIKU

Na tuzemském stavebním trhu doposud neexistoval segment hybridních staveb, to se ale brzy má změnit. Po oznámení nových partnerství ve Francii, Itálii a dalších zemích se k rodině platformy CREE Buildings připojila také společnost SYNER, s.r.o., aby tímto krokem urychlila skutečně udržitelnou výstavbu v České republice.

více   
]
25.4. 2024

Prohlášení pana Petra Syrovátka

V reakci na mnohé mediální spekulace ohledně mé osoby potvrzuji, že jsem dnešního dne převzal usnesení o zahájení trestního stíhání mé osoby. Ke sdělování jakýchkoliv detailů nejsem bohužel více oprávněn.

více   
]
12.4. 2024

Tiskové prohlášení SYNER Group a.s.

Společnost SYNER Group touto cestou dementuje spekulace ohledně skrývání osoby Petra Syrovátka.

více   
]
11.4. 2024

Klíčové kroky k větší výstavbě vícepodlažních dřevostaveb

Ve vyspělých státech západní Evropy je udržitelné stavebnictví ze dřeva již několik let běžnou praxí. V České republice však donedávna bránila většímu rozvoji ekologických vícepodlažních budov požární norma, která připouští dřevostavby do požární výšky 12 metrů. I když byl teoreticky možný inženýrský přístup, v praxi jej nikdo pro vyšší dřevostavby nepoužíval. Ze společně deklarované potřeby ke změně legislativních omezení vznikla vloni na jaře Platforma pro udržitelné stavebnictví ze dřeva. Zástupci členů Platformy na výročním setkání 12. března 2024 uvedli, že se za rok v této oblasti udála řada pozitivních změn. Definovali zároveň další body, jejichž naplňování vnímají, vedle legislativy, jako klíčové pro ekologičtější budoucnost českého stavebnictví a realitního trhu.

více   
]
21.3. 2024