25.10. 2021     Praha

LIBERECKÝ ESPORTOVÝ TÝM SINNERS NADÁLE VLÁDNE ČESKÉMU CS:GO!

Esportový tým SINNERS, který se připravuje v areálu Sport Parku Liberec a který tak sdílí část zázemí s Bílými Tygry, zůstává jednoznačnou českou jedničkou. O víkendu ovládl finále prestižní Sazka eLEAGUE, a to již počtvrté v řadě!

O tom, že SINNERS patří v esportu nejen mezi českou, ale také mezi světovou špičku, není již dlouhodobě pochyb. Vždyť letos svedli liberečtí "Hříšníci" skvělé bitvy i s nejlepšími světovými organizacemi. O víkendu se tým, jehož partnerem je stejně jako v případě Bílých Tygrů společnost SYNER, ve vynikající formě předvedl také na finále dlouhodobé Sazka eLEAGUE.

To se po dlouhých měsících online turnajů vynucených koronavirovou pandemií uskutečnilo formou živého LAN turnaje před stovkami diváků na výstavišti v pražských Letňanech. A nabídlo velkolepou podívanou. Zatímco cesta do finále byla v podání SINNERS jednoznačnou záležitostí, samotný boj o titul přinesl drama.

Převážně slovenští Enterprise na liberecké gamery nastoupili a po skvělém úvodu se jim podařilo ukořistit první mapu. Na druhé si již SINNERS vedli lépe a začali přebírat otěže. Za stavu 1:1 se šlo do rozhodující mapy, kterou znovu ovládli SINNERS a mohli začít slavit.

Zdroj: genus.cz