27.5. 2022     Olomouc

Hospodářská komora ČR ocenila SYNER zlatou medailí

Součástí celostátního sněmu Hospodářské komory, který si kladl za cíl zhodnotit aktuální podmínky pro podnikání a představit náměty na zlepšení podnikatelského prostředí a směřování Komory v dalším roce bylo i předání ocenění významným osobnostem, podnikatelům a institucím.

Komora uděluje tři kategorie Merkurových medailí – zlatou, stříbrnou a bronzovou. Za stavební společnost SYNER zlatou medaili z rukou prezidenta HK ČR Vladimíra Dlouhého převzal jednatel Dalibor Kobrle a to za dlouholetou podporu podnikání a rozvoj hospodářské komory. „Medaili vnímám jako ocenění za dlouholeté působení a rozvoj hospodářské komory. Je to pro naši společnost určitá forma zpětné vazby za více jak tři desetiletí podnikání. Vždy jsme se snažili nejen o rozvoj vlastní firmy, ale také o zkvalitnění prostředí, oblastí a regionů, ve kterých podnikáme,“ dodal Kobrle.

Letos se konal již 34. sněm Hospodářské komory ČR za účasti jejího prezidenta Vladimíra Dlouhého, předsedy Senátu PČR Miloše Vystrčila, předsedy vlády Petra Fialy a dalších zástupců vlády i opozice.